Váš názor nás zajímá
Mám pocit, že dobrých podnětů a nápadů na zlepšení života občanů v našem městě není nikdy dost. Uvítal jsem Kafárnu v radniční kavárně ve sklepě Langrovy vily, jako dobrý nápad na komunikaci s občany. Bohužel, bylo mi řečeno, že je to pouze pro vedení města. Proto přicházíme s nápadem, že budeme v Kulturním centru Fabrika – Aula, 3.patro,...











